Życzenia urodzinowe dla przyjaciółki

Życzenia urodzinowe dla przyjaciółki – która kobieta nie ma swojej najlepszej przyjaciółki? Chyba zdecydowana większość ma takową, dlatego tak ważne jest złożyć jej jak najlepsze życzenia urodzinowe. Czego można życzyć przyjaciółce? Szczęścia, miłości, pieniędzy i aby wasza przyjaźń dalej trwała i rozkwitała. Życzenia urodzinowe dla przyjaciółki mogą być zabawne jak i poważne, to jakie wyślesz jej zależy od waszych relacji. Nie ma idealnych życzeń urodzinowych dla przyjaciółek? Poszukaj w innych kategoriach w tym w bazie życzeń urodzinowych. Jeśli masz jakieś fajne życzenia urodzinowe dla przyjaciółki wyślij je nam, a z pewnością je dodamy!

Życzenia urodzinowe dla przyjaciółki

Moja kochana Przyjaciółko, Twój uśmiech zawsze promienieje radością i pozytywną energią. W dniu Twoich kolejnych urodzin życzę Ci, aby nadal był tak zaraźliwy. Niech wszystkie Twoje marzenia spełniają się niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Żyj odważnie i szczerze ciesz się każdym nowym dniem.

Moja Droga,
Z okazji kolejnych urodzin życzę Ci przede wszystkim anielskiej cierpliwości przy czytaniu moich życzeń. Mnóstwo szczęścia w życiu osobistym, przytulnego domku z ogrodem i basenem, spełnienia najskrytszych marzeń, wielkiego grona prawdziwych i oddanych przyjaciół, pięknego i wesołego uśmiechu na co dzień, drogi usłanej różami bez kolców, samych genialnych pomysłów i słodkiego miłego życia!

Proste życzenia urodzinowe dla przyjaciółki

Moja Kochana,
Życzę Ci w Twoje urodziny jeszcze więcej pogody ducha oraz niewyczerpalnych pokładów dobrego humoru i optymizmu na codzień. Zawsze krocz przez życie z zadowoleniem i pewnością siebie, nie poddawaj się nigdy i gromadź wokół siebie tylko dobrych ludzi. A poza tym zdrowia i wszelkiej pomyślności.

Z okazji Twoich urodzin chcę Ci życzyć śmiałego kroczenia przez życie z podniesioną głową i uśmiechem na ustach. Bądź cały czas tak pozytywnie nastawiona do świata i ludzi jak do tej pory i zarażaj wszystkich swoją niesamowitą, ciepłą energią. Życzę Ci dużo miłości i odwagi w sięganiu po własne marzenia.

Życzenia na urodziny dla przyjaciółki

 

Moja Droga Przyjaciółko, w Twoje urodziny chcę Ci złożyć najszczersze życzenia szczęścia nie do ogarnięcia i końskiego zdrowia. Mnóstwa uśmiechu w codziennych sytuacjach i nieodłącznego optymizmu za którym tak bardzo przepadam. Idź przez życie zadowolona i pełna wiary w lepsze jutro. Wszystkiego najlepszego!

 

Urodziny to szczególna data. Kolejny rok za nami, a wraz z nim wiele cennych chwil i doświadczeń. Oby Twoja twarz nadal promieniała szczęściem i dobrocią, a pozytywny nastrój nigdy Cię nie opuszczał. Rozwijaj się radośnie, doświadczaj życia odważnie, ciesz się każdym momentem i otaczaj się tylko przyjaznymi sobie osobami.

Życzenia urodzinowe dla przyjaciółki na fb

Z okazji Twoich urodzin życzę Ci wielu chwil pełnych niesłabnącej miłości, która góry potrafi przenosić. Niech każdy dzień przynosi Ci wiarę we własne możliwości, pewność siebie i nadzieję na spełnienie wszystkich najskrytszych marzeń. Realizuj śmiało swoje zamierzenia i ciesz się szczerze każdym nowym dniem życia.

Z okazji Twoich kolejnych urodzin życzę Ci niesłabnącej pogody ducha, która promieniuje na cały świat. Niech wszystkie Twoje dni wypełniają chwile radości, szczęścia i spokoju. Niech miłość otacza Cię tak, jak dobrzy przyjaciele, na których zawsze można liczyć. Ciesz się każdym dniem i oddychaj pełną piersią.

Życzenia dla przyjaciółki na urodziny

Kolejny rok za Tobą, a Ty wciąż masz w sobie tyle tego małego dzieciaka. Obyś nigdy się go nie pozbył. Baw się życiem, oszukuj przeznaczenie, łap za ogon wiele srok i nigdy nie przejmuj się opinią innych. Niech dobry humor nigdy Cię nie opuszcza, a uśmiech nawet na moment nie schodzi z Twojej twarzy.

Z okazji Twoich urodzin życzę Ci zdrowia, pomyślności na każdym kroku, cudownych przyjaciół i ogrom miłości.
Idź przez życie z podniesioną głową, nie przejmuj się trudnościami i zawsze bądź uśmiechnięta. Spełniaj marzenia i staraj się myśleć pozytywnie nawet w gorszych momentach oraz zawsze bądź sobą.

Życzenia dla najlepszej przyjaciółki

 

Gdy nasza bliska znajoma lub członek rodziny obchodzi swoje urodziny szukamy dla niej wyjątkowych życzeń. Jeżeli są Święta także chcemy sprawić, aby karta świąteczna czy życzenia w wiadomości sms były unikatowe oraz indywidualne. Najlepszym i najpewniejszym sposobem na znalezienie pięknych życzeń świątecznych jest odwiedzenie naszej strony i wybranie wyjątkowych tekstów z naszej ogromnej bazy. Znajdziesz na naszej witrynie także życzenia imieninowe, życzenia z okazji chrztu, osiemnastych urodzin czy też dnia ojca. Święta to magiczny czas dla każdego. Poprzez życzenia sprawiamy go wyjątkowym Naszym bliskim, przyjaciołom, czy współpracownikom. Jeżeli, jednak, czujesz, że Twój zapas życzeń się wyczerpał, a nie chcesz życzyć po prostu „Wesołych Świąt” koniecznie zapoznaj się z naszą stroną. Oferujemy życzenia na każdą okazje, każde święta, śmieszne, poważne. Takie, które przypadną do gustu zarówno współczesnej młodzieży, jak i osób starszych. Nasze życzenia możesz złożyć w tradycyjny sposób, wysłać mailem lub sms’em. Zapraszamy!

Życzenia świąteczne to strona oferująca wyjątkowe, a zarazem unikalne, życzenia na każdą okazje. Znajdziesz tu życzenia świąteczne, krótkie urodzinowe, z okazji dnia Babci, Dziadka czy Matki/ Ojca i wiele, wiele innych okazji, a do tego zabawne wierszyki dla ukochanej teściowej. Ponadto oferujemy życzenia w języku angielskim, niemieckim, francuskim. Koniecznie zapoznaj się z naszą stroną i już dziś wybierz życzenia, które mogą Ci się przydać już niebawem. Spraw uśmiech i radość z nasza pomocą. Zapraszamy. Jeśli interesują Cię gotowe wzory życzeń, zwłaszcza świątecznych, odwiedź naszą stronę internetową. Umieściliśmy na niej propozycje życzeń urodzinowych, imieninowych, noworocznych, z okazji Dnia Matki, Dnia Babci i właśnie świąteczne. Prezentujemy żartobliwe, wywołujące uśmiech na twarzy wierszyki z okazji Bożego Narodzenia i Wielkanocy. Najlepsze do przesyłania za pośrednictwem sms-a. Na naszej stronie znajdziesz również życzenia utrzymane w bardziej poważnym tonie, nadające się do złożenia osobiście.